Start
images/1.jpg

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, ogłaszamy szkolny konkurs na najlepszy, tradycyjny przepis kulinarny: „KUCHNIA NASZYCH DZIADKÓW”. Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły.

Uczestnicy konkursu mogą przesłać przepisy na maksymalnie 2 potrawy. Do tekstu z instrukcją, w jaki sposób przygotować danie, należy dołączyć zdjęcie potrawy. Oprócz receptury prosimy także dołączyć informację na temat tego, w jaki sposób ta potrawa pojawiła się na rodzinnym stole, z jakiego pochodzi regionu Polski lub świata i inne informacje dotyczące dania.

Na autorów najciekawszych przepisów kulinarnych czeka nagroda niespodzianka oraz publikacja przepisu w gazetce szkolnej!

Przepisy prosimy nadsyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zgłoszenia czekamy do 25.10.2018 r.

Wymogi:

PRZEPIS: format A4, plik .doc (Word), czcionka Arial lub Calibri, rozmiar czcionki 12;

ZDJĘCIE: format jpg.