Start
images/1.jpg

25 listopada to ulubiony dzień wszystkich dzieci, ponieważ w tym dniu na całym świecie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Niestety, w tym roku "wypadł" on w niedzielę, dlatego uczniowie klas 0-3 świętowali 26 listopada.


W poniedziałkowy poranek dzieci przyszły do szkoły w czerwonych, zielonych, żółtych, białych oraz niebieskich koszulkach, ponieważ wcześniej klasowi reprezentanci wylosowali kolor, w który cała klasa miała się ubrać. Oczywiście każdemu dziecku towarzyszył najważniejszy gość - Pluszowy Przyjaciel. W tym dniu, hol szkoły zamienił się... w salę kinową, gdzie podczas przerw był wyświetlany film pt. "Misiek w Nowym Jorku". Ale dopiero na 4. i 5. godzinie lekcyjnej rozpoczęła się zabawa na urodzinach Pluszowego Misia. Był tort, śpiewanie "Sto lat", życzenia dla Misia oraz wesołe pląsy i zabawy. Jednak największe emocje wzbudziło rozwiązywanie krzyżówki związanej z filmem. Najpierw trzeba było odnaleźć pytania do krzyżówki, które były ukryte w różnych miejscach na terenie całej szkoły. Prowadziła do nich mapka. Ale to tylko połowa zadania, bo pytania krzyżówki były zakodowane. Dzięki aplikacji QR - Droid można było je odczytać. W ruch poszły telefony komórkowe i iPady. Wszystkie klasy poradziły sobie doskonale, a słodka nagroda czekała w gabinecie pani wicedyrektor Małgorzaty Pyry.


Dziękujemy klasom za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok!