Start
images/1.jpg

W świątecznej atmosferze odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne klas 0-3. Tym miłym akcentem uczniowie wprowadzili społeczność szkolną w okres najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych Świat Bożego Narodzenia.

W udekorowanej świątecznie sali gimnastycznej znalazła się piękna choinka, przystrojona ozdobami. Zebrani obejrzeli przedstawienie bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów klasy 4a oraz etiudę taneczną przygotowaną przez uczniów klasy 3b. Spotkanie przebiegało w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości. Nie obyło się bez wzruszeń i zadumy. Każda klasa nagrała płynące z głębi serca życzenia w formie filmu. Były przepiękne. Wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Na zakończenie uczniowie otrzymali życzenia od p. dyrektor Ewy Materki i z jej rąk odebrali słodkie prezenty ufundowane przez Radę Osiedla Gajowice i Zespół Promocji Szkoły.
Były to chwile pełne magii, uroku i radości.