Start
images/1.jpg

22 lutego nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłorocznych pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Dzień Otwartych Drzwi był okazją do spotkania się z panią dyrektor, wicedyrektorami, nauczycielami, specjalistami oraz uczniami.

Był również okazją do pokazania naszym gościom otwartości i atmosfery panującej w naszej szkole. Tego samego dnia, w godzinach popołudniowych, odbył się X Osiedlowy Przegląd Dziecięcych Form Artystycznych „Trzymajmy się razem”. Mieliśmy okazję obejrzeć ciekawe występy artystyczne w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 88 z ul. Szczęśliwej, Przedszkola nr 95 z ul. Lwowskiej, Przedszkola nr 107 z ul. Stysia oraz grupy przedszkolnej z naszej szkoły. Oto werdykt jury:


I miejsce – dzieci z P88
II miejsce – dzieci z P95
III miejsce – grupa przedszkolna z SP43
Wyróżnienie – dzieci z P107


Gratulujemy małym artystom wspaniałych występówwink
Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie. Mamy nadzieję, że pobyt w naszej szkole spełnił Wasze oczekiwania.
Do zobaczenia, już we wrześniu laughing