Start
images/1.jpg

28 lutego w naszej szkole odbył się apel podsumowujący tegoroczną Stypendiadę Wczesnoszkolną dla klas 1-3, szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Projekt Kartki Wielkanocnej oraz szkolny etap XV Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć".

Wszyscy uczestnicy Stypendiady otrzymali z rąk p. dyrektor Ewy Materki pamiątkowe dyplomy, a najlepsi uczniowie - medale. Każdy dostał również od p. wicedyrektor Małgorzaty Pyry słodki upominek .

W Stypendiadzie Wczesnoszkolnej wyróżnienia otrzymali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursach plastycznych. A byli to:
w klasach 1: Anna Przelicka i Nadia Ligorowska;

w klasach 2: Emilia Krakowiak i Natalia Pasek;
w klasach 3: Anastazja Ligorowska, Artur Borowski, Maja Kasierska i Zofia Skowron.

Dyplomy laureatów w szkolnych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Projekt Kartki Wielkanocnej otrzymali: Łukasz Łysień, Oliwia Tarnowska, Anastazja Ligorowska, Natalia Antczak i Zuzanna Żołyniak.

Podczas XV Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć" naszą szkołę reprezentować będą: Klaudiusz Dziekan, Artur Borowski i Tymon Sutkowski.


Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!