Start
images/1.jpg

We wtorek, 12 marca, reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w półfinałowym etapie konkursu wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie krasnale”.

W skład naszej drużyny weszły trzy osoby – zwycięzcy szkolnego etapu konkursu – Zosia Skowron, Ignacy Bartoś i Klaudiusz Dziekan (wszyscy z klasy 3b). Półfinał, czyli drugi etap konkursu, odbył się w Szkole Podstawowej nr 90 im. S. Tołpy przy ul. Orzechowej. Reprezentanci sześciu wrocławskich szkół zmagali się z trudnymi pytaniami przygotowanymi przez metodyków z Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, które jest patronem imprezy. Za awans do drugiego etapu nasi trzecioklasiści otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Teraz pozostaje nam cierpliwie czekać na wyniki drugiego etapu. Jeśli uda nam się awansować, weźmiemy udział w finale, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 76 przy ul. Wandy.