Start
images/1.jpg

Możemy być dumni z naszych małych aktorów, ponieważ w piątek 22 marca zdobyli II miejsce w XI Międzyszkolnym Językowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu.

Trzecioklasiści zaprezentowali przedstawienie w języku angielskim pod tytułem: "A short story about greed", czyli "Krótka historia o chciwości". Zagrali rewelacyjnie! Otrzymali gromkie brawa od publiczności i pochwały od komisji. Dodatkowo, indywidualne nagrody za kreacje aktorskie otrzymali: Artur Borowski jako Rybak i Klaudiusz Dziekan jako Wódz.

Przegląd uważnie obserwowali przedstawiciele Konsulatu Generalnego Republiki Federalnej Niemiec, Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży, Instytutu Filologii Angielskiej oraz Instytutu Austriackiego.


GRATULUJEMY NASZYM ARTYSTOM!