W sobotę 25 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w finale XXXIV edycji konkursu "Interpretacje Dziecięce" pod hasłem; „Zawiłości i przygody dzieciństwa”.

Konkurs odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury Wrocław-Krzyki. Miło nam poinformować, że mali artyści zajęli wysokie lokaty. Bezkonkurencyjny okazał się Artur Borowski z klasy 3b, który zajął pierwsze miejsce prezentując tekst pod tytułem "Przygody kapitana Franka". Na drugim miejscu uplasowała się Helena Buczek, również z klasy 3b, interpretując wiersz "W szafie", natomiast Maja Słupecka z klasy 2c zajęła miejsce trzecie z wierszem "Mole książkowe". Wspaniale zaprezentowały się również: Hanna Krężel, Emilia Lejman, Oliwia Tarnowska i Matylda Wieczorek.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.