Start
images/1.jpg

W poniedziałek 13 maja byliśmy w Multicentrum przy ul. Powstańców Śląskich na bardzo ciekawych zajęciach pt. Architektoniczne safari.


Na początku poznaliśmy siedem cudów świata starożytnego i siedem cudów świata współczesnego. Dowiedzieliśmy się również, która budowla zagrała w filmie „Indiana Jones i ostatnia krucjata” i w jakim celu zbudowano Wielki Mur Chiński? Było wiele ciekawych informacji, a także mnóstwo pytań i zagadek. Ale potem zaczęła się prawdziwa zabawa!
Zostaliśmy architektami! Wykorzystując programy graficzne zamienialiśmy historyczne budowle w... zwierzęta. Choć na początku wydawało nam się to niemożliwe, to zobaczcie na zdjęciach, że wyszło nam całkiem nieźle. Pani prowadząca zajęcia powiedziała, że wyobraźnię to my mamy bogatą. To prawda! Potem budowaliśmy budowle z naszych ukochanych klocków K'nex.

To były bardzo interesujące zajęcia.

uczniowie klasy 3b