Start
images/1.jpg

Wystartował nowy rok szkolny 2019/2020. To szczególny okres dla naszej szkoły. Poza powrotami z wakacji i rozpoczęciem zajęć edukacyjnych, to także czas rozstań, ale i powitań.


Na czerwcowej uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 pożegnaliśmy p. dyr. Ewę Materkę, która od siedmiu lat kierowała naszą szkołą. Życzymy Pani, aby zrealizowała wszystkie swoje projekty i marzenia, bo przecież „najpiękniejsze jest to, co przed nami, co nam przyjdzie dopiero przeżyć, co się zjawi z nowymi wiosnami, by nam życie
cudownie odświeżyć”.

Symbolicznym przekazaniem sztandaru podczas zebrania rady pedagogicznej dyr. Ewa Materka oddała kierowanie szkołą nowemu dyrektorowi - p. Monice Radziwon. Nową dyrektor poznaliśmy i przywitaliśmy 2 września, podczas inauguracji roku szkolnego 2019/2020. P. dyrektor przywitała się z uczniami, rodzicami i nauczycielami i uroczyście rozpoczęła kolejny rok nauki.
Życzymy Pani, aby pokochała naszą szkołę a ze swojej ciężkiej pracy czerpała dużo satysfakcji i radości. Życzymy również wielu powodów do dumy z nas - uczniów Szkoły Podstawowej nr 43.

Poza p. dyr. Ewą Materką, podziękowaliśmy i pożegnaliśmy także dotychczasowych wicedyrektorów: p. Małgorzatę Pyrę, p. Dorotę Pawlak i p. Violettę Kaczmarską. Od września w zarządzaniu naszą szkołą pomagać będą nowi wicedyrektorzy: p. Agnieszka Wilczewska, p. Danuta Krawczyk i p. Ewa Moczulska-Panek.

Szczególnie miło powitaliśmy również najmłodszych uczniów szkoły - dzieci z oddziału przedszkolnego oraz pierwszoklasistów, dla których to spotkanie było pierwszą uroczystością szkolną.

Życzymy nam wszystkim, aby był to rok pełen uśmiechów, szkolnych przyjaźni i sukcesów w nauce.