Start
images/1.jpg

Na ten wyjątkowy dzień wszyscy czekaliśmy bardzo długo. Spędziliśmy go w wyśmienitych nastrojach i... czerwonych, mikołajkowych czapeczkach.

Niecierpliwie czekaliśmy na niespodzianki. Pierwszą z nich był spektakl pod tytułem "Skrytek i Wrocławskie Krasnale" w Teatrze na Ostrowie Tumskim. To opowieść o Chochliku, który nawiedził Wrocław przed tysiącem lat, a teraz powrócił, aby na nowo czynić psoty. Kto i jak sobie z nim poradzi - nie powiemy, ale jeżeli będziecie mieć możliwość pójścia na to przedstawienie, zachęcamy gorąco.
Po przedstawieniu był czas na drugą niespodziankę czyli spotkanie z Mikołajem. Były uściski, wspólne zdjęcia i oczywiście prezenty. Po powrocie do szkoły słuchaliśmy świątecznych piosenek oraz wykonaliśmy podobiznę św. Mikołaja na komputerach.


Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci smile

 

uczniowie klasy 2c