Start
images/1.jpg

W czwartek, 19 grudnia, w ramach programu szkoła w mieście poszliśmy do Kina Nowe Horyzonty na film pod tytułem "Śnieżna paczka". Bardzo nam się podobał, ale to nie wszystkie atrakcje, jakie mieliśmy zaplanowane na ten dzień.

Po seansie poszliśmy na spacer po wrocławskim Rynku i na Jarmark Bożonarodzeniowy. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu uchodzi za jeden z najpiękniejszych jarmarków w Polsce i w Europie.  Świąteczna atmosfera oraz bajkowe dekoracje co roku przyciągają dużych i małych. Na pl. Solnym, ul. Świdnickiej oraz Oławskiej było mnóstwo stoisk z przeróżnymi artykułami, ale my postanowiliśmy również
odnaleźć Ducha Świąt. I tak się stało, poczuliśmy Świąteczny Nastrój wśród pachnących choinek, słodkich pierników i kolęd. Zapewniamy Was, że Święta będą już niedługo. Wszyscy byliśmy zachwyceni wycieczką, a przy okazji zrobiliśmy drobne zakupysmile


uczniowie klasy 2c