Start
images/1.jpg

23 października uczniowie klas 2 wzięli udział w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik MEN - sesja jesienna. Testy konkursowe zawierały zadania sprawdzające wiadomości z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i językowej.

Zostały one przygotowywane przez zespół ekspertów w oparciu o obowiązującą podstawę programową. 13 stycznia odbyła się w naszej szkole uroczystość, podczas której p. dyr. Monika Radziwon wręczyła dyplomy i nagrody uczestnikom konkursu. Wszyscy nasi uczniowie spisali się wspaniale, a byli to: Aleksandra Korzecka, Igor Ławniczak i Brajan Redman z klasy 2a, Nina Goras, Nadia Ligorowska, Zofia Łuszczyńska, Natalia Pytko, Anna Przelicka, Natalia Sobczak, Tomasz Szadejko i Pola Traczyk z klasy 2b, Igor Borowski, Karolina Gąsior, Sonia Izdepska, Franciszek Kubica, Jakub Kuczyński, Aleksander Hochół, Szymon Michnowicz i Maja Szymeczko z klasy 2c, oraz Wiktoria Skrzyniarz i Natalia Szurmiej z klasy 2d.

Miło nam również poinformować, że Igor Borowski z klasy 2c i Zofia Łuszczyńska z klasy 2b otrzymali tytuły Laureatów. Dodatkowo Igor zdobył najwięcej punktów w naszej szkole (66 pkt. na 68 możliwych).


Gratulujemy wszystkim uczestnikom!