Start
images/1.jpg

W grudniu uczniowie klasy 2c wzięli udział w XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Językowego „Christmas Collage - bożonarodzeniowa podróż po Unii Europejskiej", zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 107 we Wrocławiu.
Prace musiały być wykonane w technice kolażu i zawierać zwroty w języku angielskim.

Właśnie ogłoszono wyniki konkursu! Nasi uczniowie znaleźli się w gronie laureatów! W kategorii klas drugich Aleksander Hochół zajął II miejsce, a Karolina Gąsior - III. Mamy też uczniów wyróżnionych - to Maja Szymeczko i Szymon Michnowicz.
14 stycznia wymienieni uczniowie wzięli udział w uroczystości wręczenia dyplomów i nagród laureatom konkursu w SP nr 107, a także mogli podziwiać prace na wystawie pokonkursowej.


Gratulujemy pomysłowości i wyobraźni! Prace są naprawdę piękne!