Start
images/1.jpg

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim konkursie plastycznym „Moja najwspanialsza podróż kosmiczna - lot na Księżyc”, który został zorganizowany przez Fundację ProCuro w ramach XIII edycji projektu „Artstacja - przystanek najmłodszej sztuki wyjątkowych dzieci”.

30 stycznia odbył się wernisaż, podczas którego Jakub Cieślak z klasy 2c odebrał nagrodę za zdobycie wyróżnienia. Pozostali uczestnicy (16 osób- z kl. 2c, 3b, 4a, 6c, 8b, 8c) otrzymali nagrody pocieszenia. Organizatorzy przygotowali dla
nich również wiele dodatkowych atrakcji np. mogli zrobić sobie zdjęcie w starodawnych strojach, układać z klocków zdjęcia dzieł sztuki, rozegrać zawody pt. „Walki Robotów”.
Wszystkie prace były bardzo ciekawe i wykonane z dużym zaangażowaniem przez ich autorów. Zostały one wyeksponowane na wystawie w Pawilonie Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej przy ul. Wystawowej 1, gdzie można je podziwiać do 23 lutego 2020 r.