Start
images/1.jpg

W piątek, 31 stycznia, w naszej szkle odbyło się wyjątkowe spotkanie. Dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły do szkoły swoich bliskich: babcie i dziadków z okazji ich święta.

Na początek występ dzieci -- "Uroki zimy", na który składały się piosenki, wiersze, improwizacje ruchowe, gra na instrumentach akustycznych i na dzwonkach diatonicznych oraz tańce. Mimo małej tremy, wszystko się pięknie udało. Na koniec dzieci rozdały laurki z życzeniami, a p. dyrektor złożyła wszystkim seniorom podziękowania za tak liczne przybycie i życzenia zdrowia oraz radości z wnuków. 

Potem było miłe łasuchowanie przy wspólnym stole. Nie trwało to długo, bo wkrótce wnuczki i wnuczęta zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków oraz innych gości do wspólnych zabaw przy muzyce. Tańce w kole, pląsy w parach, polka Straussa i rytmiczne irlandzkie przytupy. Było wesoło, było rytmicznie, było radośnie. 

Bardzo dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się we wspólne przygotowania tej uroczystości. I szczególne podziękowania dla wszystkich Babć, Dziadków i innych Gości za przybycie i towarzyszenie nam we wspólnym
celebrowaniu tak ważnego święta.