Start
images/1.jpg

We wtorek, 14 maja, miało miejsce w naszej szkole historyczne wydarzenie laughing Po raz pierwszy - ze względu na kwarantannę - Przegląd Pięknego Czytania klas 2 i 3 został przeprowadzony online, na platformie Teams. Nie było to proste zadanie, dlatego duże brawa należą się uczniom klas: 2b, 2c i 3c, którzy zdecydowali się na udział w zmienionej formule Przeglądu. 

A byli to: Nina Goras i Nadia Ligorowska z klasy 2b, Szymon Michnowicz i Borys Tessmer z klasy 2c oraz Hanna Krężel i Oliwia Tarnowska z klasy 3c. Najważniejszym celem Przeglądu było umożliwienie zaprezentowania swoich zdolności i umiejętności uczniom klas 2 i 3, którzy są mistrzami czytania w swoich klasach, ale ważna była także promocja czytelnictwa, zainteresowanie uczniów literaturą i uwrażliwienie na piękno słowa.

Występy wszystkich uczestników Przeglądu skupiły uwagę słuchaczy. Teksty, które przygotowali, czytali w dobrym tempie, z nienaganną dykcją i z doskonałą interpretacją. Myślimy, że przed nimi jeszcze wiele sukcesów w kolejnych konkursach i przeglądach! Trzymamy za nich kciuki!


Poniżej znajdują się linki do filmów z występami uczniów oraz galeria zdjęć z Przeglądu. Życzymy miłych wrażeń!

 

Hanna Krężel

Borys Tessmer

Oliwia Tarnowska

Szymon Michnowicz

Nina Goras

Nadia Ligorowska