Start
images/1.jpg

Klasy 1-8 już na wakacje wyruszają, a zerówkowicze jeszcze rok szkolny wspominają. Bo choć w domach przez ostatnie miesiące byliśmy, to wiele nowych rzeczy się nauczyliśmy.
Poniżej zobaczycie nasze wybrane prace.

Realizując temat "Jak powstaje książka" powstało kilka pięknych książek. Tworzenie własnych książek bardzo się dzieciom spodobało. Dzieci zabrały się do tego z wielkim zaangażowaniem i tak powstały liczne, piękne dzieła, które możecie podziwiać w galerii poniżej. A były to: "Książeczka o mojej literce" - a literą tą była ta, która zaczyna imię dziecka oraz "Książeczka o figurze geometrycznej", która wędrując po świecie mogła się zamieniać, w co tylko chciała.

Jeśli będziecie chcieli zrobić swoją własną książeczkę - zapraszamy do takiej zabawy. Jak składać kartkę, by powstała książeczka, nauczycie się TUTAJ. A o czym będzie Wasza książeczka, zależy tylko od Was. Może uda Wam się zrobić książeczkę o wakacjach?


Życzymy miłego tworzenia i dobrej przy tym zabawy.