Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu Powered By GSpeech
Start

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/zs11/public_html/sp43.wroclaw.pl/modules/mod_s5_image_and_content_fader/mod_s5_image_and_content_fader.php on line 13
images/1.jpg

Od kilku lat widzimy coraz więcej osób spacerujących z kijkami po lasach, parkach i ulicach. Ostatnio do tej grupy dołączyliśmy również my, na lekcjach wychowania fizycznego.

Na początku nikt z nas nie zdawał sobie sprawy, jaka to będzie świetna sprawa. Przygodę z kijkami rozpoczęliśmy od szkolenia, bo nie wystarczy po prostu wziąć kijki i ruszyć w plener. Technika nordic walking nie jest trudna, generalnie polega na długim, dynamicznym kroku połączonym z ruchami rąk. Pomimo początkowych trudności i plątania nam się rąk i nóg, ruszyliśmy w teren i... uwierzcie nam - bawiliśmy się znakomicie. Nordic walking polecamy wszystkim! SUPER ZABAWA! smile

 

uczniowie klasy 3c

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech