W dniach 20-27 listopada w ramach obchodów Dnia Życzliwości odbywał się w naszej szkole Tydzień Życzliwości. W jego trakcie uczniowie poszczególnych klas wybrali najżyczliwszą osobę ze swojego grona. Nie było to łatwe zadanie, gdyż wielu uczniów zasługuje na taki tytuł. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć najżyczliwszych uczniów.

Dodatkowo uczniowie mogli wziąć udział w następujących konkursach:

• klasy 0-3 SP: konkurs plastyczny pt. „Wspieramy siebie nawzajem”,
  • klasy 4-8 SP: konkurs pt. „Wspieramy młodszych kolegów” polegający na przygotowaniu scenariusza zabaw dla młodszych kolegów i koleżanek.

Nagrodzone i wyróżnione prace uczestników konkursu plastycznego:

klasy pierwsze:
1. miejsce – Lila Wąsowicz kl. 1c,
2. miejsce – Marcin Celny kl. 1c oraz Borys Gabryś kl. 1c,
3. miejsce – Agata Augustynowicz kl. 1c oraz Filip Delattre kl. 1c.

Wyróżnienia: Diana Sułek kl. 1c, Milena Płazińska kl. 1c, Nikola Migasik kl. 1b, Oliwier Stożek kl. 1c.

Klasy drugie:
1. miejsce – Mieszko Wyszyński kl. 2c,
2. miejsce - Milena Tarkowska kl. 2e,
3. miejsce – Karolina Łannik kl. 2e oraz Estera Ligorowska kl. 2c.

Wyróżnienia: Gabriela Chmielewska kl. 2b, Lena Kaczyk kl. 2a, Natan Chudzik kl. 2c, Roksana Tomaszewska kl. 2e.

Klasy trzecie:
1. miejsce – Maja Szymeczko kl. 3c,
2. miejsce – Nadia Ligorowska kl. 3c,
3. miejsce – Ola Korzecka kl. 3a oraz Jagoda Wasilewska 3a.

Wyróżnienia: Andżelika Gołębowska kl. 3c, Brajan Redman kl. 3a, Natalia Kotlik kl. 3c.

Wyróżnienie specjalne: oddział przedszkolny – praca zbiorowa.

W konkursie pt. „Wspieramy młodszych kolegów” jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

Emilię Kaliską z kl. 7 d, Oliwię Powietrzyńską z kl. 4b i Martę Masłyk z kl. 4b.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Ze względu na pandemię Covid-19 rozdanie nagród dla wszystkich osób nagrodzonych i wyróżnionych w konkursach oraz Najżyczliwszych Uczniów odbędzie się po feriach.

Galeria prac konkursowych:

Galeria Najżyczliwszych: