Start
images/1.jpg

Już za nami finał Świątecznego Konkursu Kodowania, organizowany przez Mały Samorząd Uczniowski. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich, a dokładnie: 1a, 2c, 2e, 3a i 3c. Pomysłów i nadesłanych wzorów było wiele, a każdy inny. Brawo dla wszystkich autorów. Miejmy nadzieję, że zaraz po feriach będzie okazja na przekazanie upominków za wykonaną pracę wszystkim uczestnikom konkursu.

Korzystając z opracowanych do nadesłanych prac dyktand graficznych (zestawy kolorów i współrzędnych) każdy może się zmierzyć z takim zadaniem i wybrane dyktando rozwiązać.

Wzory są naprawdę ładne.

Kolorując kolejne pola na planszy dowiecie się, jakie dzieła stworzyli Wasi koledzy i koleżanki. Kodowanie można zrealizować po prostu na kartce w kratkę, na wydrukowanej karcie pracy lub na interaktywnej planszy, którą odnajdziecie TUTAJ.

ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO KODOWANIA smile

Wszystkie wzory konkursowe, gotowe do wydruku [KLIKNIJ].

Życzymy udanych realizacji!