Start
images/1.jpg

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, a Walentynki to święto, które lubią wszyscy. I duzi, i mali. Dlatego, żeby uczcić ten czas, we wtorek 16 lutego my, uczniowie klasy 3c, spotkaliśmy się na Walentynkowym Balu Przebierańców.

Był to niezwykły dzień, bo już od samego rana sala 45 zapełniła się postaciami wróżek, czarodziejów, kotów, aniołów, wampirów oraz bohaterów filmów, komisków i gier. A potem już była super zabawa. Nikogo nie trzeba było zachęcać do tańca, a najwięcej emocji wzbudził oczywiście ten z serduszkiem :-) Z naszych twarzy nie znikał uśmiech, bo wszyscy bawiliśmy się wspaniale. Był też czas na słodkie "małe co nieco". A kiedy bal dobiegł końca z żalem opuszczaliśmy salę.

Jeszcze kilka dni po balu dzieliliśmy się wrażeniami, a uwierzcie nam, że było ich co niemiara...

Kolejny Bal Walentynkowy za rok. Czekamy z niecierpliwością! smile

uczniowie klasy 3c