Start
images/1.jpg

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w wojewódzkim konkursie plastycznym, który został zorganizowany przez Fundację ProCuro w ramach XIV edycji projektu „Artstacja - przystanek najmłodszej sztuki wyjątkowych dzieci”. Tegoroczny tytuł konkursu to „Bycie EKO - nic trudnego, zrób dla Ziemi coś dobrego!”. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się osiem z dwunastu prac. Poniżej przedstawiamy ich autorów:

 

 

 

  1. Jakub Cieślak, kl. 3c

  2. Franciszek Kubica, kl. 3c

  3. Borys Tessmer, kl. 3c

  4. Natalia Pasek, kl. 4b

  5. Tymon Sutkowski, kl. 4b

  6. Artur Redman, kl. 5c

  7. Marietta Sieniewicz, kl. 5c

  8. Julia Marczewska, kl. 5cMamy zaszczyt poinformować, że Borys Tessmer z klasy 3c zajął I miejsce, a Franciszek Kubica z klasy 3c otrzymał wyróżnienie na etapie wojewódzkim konkursu.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Wykazali się oni pomysłowością, kreatywnością i wiedzą na temat sposobów dbania o środowisko. Przygotowali bardzo ciekawe prace, używając różnorodnych technik.

 

Organizatorzy zapraszają na wyjątkową wystawę prac wszystkich dzieci, które prezentowane są we wnętrzach Pawilonu Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej przy ul. Wystawowej 1 do 28 marca (wstęp bezpłatny).
Ponadto w najbliższym czasie planują umieścić na stronie fundacji nagranie z uroczystego rozstrzygnięcia konkursu, które odbyło się w Pawilonie Czterech Kopuł, niestety ze względu na pandemię bez udziału autorów prac. Po pojawieniu się nagrania z wernisażu na stronie fundacji ProCuro, nagrodzeni uczniowie będą mogli odebrać nagrody w siedzibie fundacji przy 
ul. Ślężnej 118, po uprzednim umówieniu spotkania.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim autorom prac i zapraszamy do oglądania galerii prac poniżej.