Start
images/1.jpg

Tak, to prawda! Baterie są już spakowane i czekają na transport. Dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów, nauczycieli i przyjaciół szkoły udało nam się zebrać 12 pełnych pudełek baterii.

 

 

 

 

 

 

A oto klasy, które przyniosły ich najwięcej:

1c - 151 kg
3c - 76 kg
3d - 48 kg
6a - 18 kg
5b - 17 kg

 

Pamiętajmy, że dla najbardziej zaangażowanych klas na koniec roku szkolnego przewidziane są niespodzianki!

Przypominamy, że nasza zbiórka organizowana jest w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego ,,EDUKUJEMY –  POMAGAMY’’ zorganizowanego przez Organizację Odzysku S.A. REBA w Warszawie. Dla szkół, które zbiorą najwięcej baterii czekają nagrody. Bardzo chcielibyśmy je wygrać. smile

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory aktywnie włączyli się w zbiórkę zużytych baterii.
PAMIĘTAJMY, ŻE AKCJA TRWA NADAL!!
Mamy do wszystkich gorącą prośbę. Bardzo prosimy wrzucać baterie do odpowiednich pojemników w przedsionku szkoły lub do dużego zbiorczego - zawsze w podpisanych woreczkach. Prosimy również, aby reklamówki lub torebki były dość wytrzymałe, ponieważ woreczki z cienkiej folii pod ciężarem baterii się rozrywają - utrudnia nam to ewidencjonowanie zbiórki.

CZEKAMY, AŻ BATERIE SIĘ WYCZERPIĄ - ALE MAMY NADZIEJĘ, ŻE NASZ ZAPAŁ NIE WYCZERPIE SIĘ NIGDY smile