Uczniowie klasy 5c z zapałem angażują się w różnego rodzaju przedsięwzięcia, które umożliwiają im oderwanie się od komputerów i uwolnienie swojej inwencji twórczej. Taką szansę dała naszym wychowankom ostatnia akcja malowania kamyków.

Uczniowie postanowili wcielić się w rolę architektów krajobrazów Polski tak, by była ona radosna i kolorowa. Przygotowali i przynieśli do szkoły mnóstwo barwnych kamyków, które będą ozdabiały latem wybrzeże Jeziora Ełckiego.

Liczymy, że ta radosna, wspólna twórczość, wywoła na twarzach mieszkańców i turystów niejeden uśmiech.

Szymon Hreczyński

Nikola Holutiak-Baranowska