Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu Powered By GSpeech
Start

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/zs11/public_html/sp43.wroclaw.pl/modules/mod_s5_image_and_content_fader/mod_s5_image_and_content_fader.php on line 13
images/1.jpg

Uczniowie klasy 5c z zapałem angażują się w różnego rodzaju przedsięwzięcia, które umożliwiają im oderwanie się od komputerów i uwolnienie swojej inwencji twórczej. Taką szansę dała naszym wychowankom ostatnia akcja malowania kamyków.

Uczniowie postanowili wcielić się w rolę architektów krajobrazów Polski tak, by była ona radosna i kolorowa. Przygotowali i przynieśli do szkoły mnóstwo barwnych kamyków, które będą ozdabiały latem wybrzeże Jeziora Ełckiego.

Liczymy, że ta radosna, wspólna twórczość, wywoła na twarzach mieszkańców i turystów niejeden uśmiech.

 

 

Szymon Hreczyński
 

 

 

 

Nikola Holutiak-Baranowska
 
 
 
 
 
 
Julia Kudrzycka
 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech