W związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas 0-3 zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie ekologiczno-plastycznym. Zadaniem uczestników było wykonanie stroju z surowców wtórnych. Można było wykorzystać wszelkie materiały, które każdy z nas ma w domu, np. worki foliowe, gazety, plastikowe butelki, puszki, kartony, sznurki, folia bąbelkowa, wytłoczki po jajkach itp. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców.

• Marcin Celny klasa 1c

• Mieszko Wyszyński klasa 2c

• Michał Gieroń klasa 2c

• Zofia Stępińska–Zubala klasa 2c