Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli do udziału w programie Zbieram to w szkole. Jest to inicjatywa jednocześnie ekologiczna i charytatywna smile.

Akcja polega na zbieraniu konkretnych rzeczy: znaczków, drobnych monet, zegarków tarczowych, telefonów komórkowych. Dzięki temu mniej odpadów będzie zanieczyszczać naszą planetę. Pomożemy także sercańskim misjonarzom w Czadzie, na Filipinach, w Urugwaju i na Ukrainie - między innymi w budowie studni lub fundowaniu stypendiów szkolnych, co będzie możliwe dzięki darowiznom od firm recyklingowych.
Objęte zbiórką przedmioty należy przynieść do szkoły i umieścić je w odpowiednio oznakowanym pojemniku ustawionym w holu. Uczniowie zaangażowani w zbiórkę są proszeni o poinformowanie swoich wychowawców, a pozyskane w ten sposób informacje posłużą do podsumowania prowadzonych działań. Zbiórka trwa do 15 czerwca.

Zbieraj - pomagaj! smile