Największa kampania w Polsce promująca przemieszczanie się na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce wśród uczniów i pracowników szkół podstawowych i przedszkolaków pod nazwą ROWEROWY MAJ zakończyła się. Był to nasz debiut, który wypadł dobrze.

W tym roku w kampanii w naszej szkole wzięło udział 133 uczniów. Za udział i aktywność w czasie trwania kampanii wszystkim bardzo dziękujemy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje klasa 2d, która w szkole zajęła pierwsze miejsce i to ona została wyróżniona nagrodą dla najlepszych klas z danej placówki. Uczniowie tej klasy będą mogli uczestniczyć w warsztatach ekologicznych lub zwiedzić PSZOK. Gratulujemy!

Wszystkich uczniów i rodziców zachęcamy do korzystania z rowerów, hulajnóg, rolek, deskorolek na co dzień. Dbamy w ten sposób o środowisko, ale też o własne zdrowie i sprawność fizyczną.
Do zobaczenia w kolejnej rywalizacji za rok wink.