25 czerwca, nie kryjąc radości i snując wakacyjne plany wink, pożegnaliśmy rok szkolny 2020/2021. Był to dzień podsumowania ciężkiej i wytężonej pracy.

Uroczystość rozpoczęła p. dyr. Monika Radziwon, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Następnie podsumowała miniony rok szkolny 2020/2021. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce otrzymali z rąk p. dyrektor świadectwa z wyróżnieniem.

Te niezapomniane chwile uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów klas piątych.