Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 r. według poniższego harmonogramu.

Klasy 1-3: godzina 9.00
Klasy pierwsze - sala gimnastyczna
Klasy drugie i trzecie - w swoich salach lekcyjnych

Klasy 4-8: godzina 10.00
Klasy czwarte – sala gimnastyczna
Klasy 5-8 - w swoich salach lekcyjnych

• Zgodnie ze Statutem Szkoły uczniów obowiązują stroje galowe: dziewczynki - biała bluzka, ciemna spódnica lub spodnie, chłopcy – biała bluzka, ciemne spodnie.
  • Listy uczniów dla poszczególnych klas pierwszych zostaną umieszczone na drzwiach szkoły 31 sierpnia.

Ważne zasady:
 Wychowawcy klas pierwszych o godzinie 8.50 czekają na uczniów i rodziców przy wejściu B (wejście główne).
 Wychowawcy klas czwartych o godzinie 9.50 czekają na uczniów przy wejściu B (wejście główne).
 Uczniowie i rodzice wchodząc do szkoły mają obowiązek dezynfekcji rąk. Rekomendujemy także używanie osłon ust i nosa.
 Rodzice klas pierwszych wchodzą do szkoły zgodnie z zasadą: jedno dziecko z jednym rodzicem.
 Pozostali rodzice uczniów klas starszych nie wchodzą do budynku szkoły.
 Wychowawcy klas drugich i trzecich oczekują na uczniów przed wyznaczonymi wejściami.
 Uczniowie klas 2a, 2b, 2c, 2d wchodzą do budynku wejściem C.
 Uczniowie klas 3a, 3b, 3c, 3d, 3e wchodzą do budynku wejściem A.
 Uczniowie klas 5a, 5b, 5c wchodzą do budynku wejściem C.
 Uczniowie klas 6a, 6b, 6c wchodzą do budynku wejściem B.
 Uczniowie klas 7a, 7b, 7c, 7d wchodzą do budynku wejściem A.
 Uczniowie klas 8a, 8b, 8c, 8d, 8e wchodzą do budynku wejściem B.
 Każdy uczeń/rodzic przychodzi z własnym długopisem.
 Zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej odbywają się w godz. 7.00-13.00.
 Lista klas z nazwiskami wychowawców oraz numerami sal lekcyjnych będzie umieszczona na drzwiach wejściowych do szkoły.