4 listopada na terenie naszej szkoły odbyły się eliminacje do II Interaktywnego Konkursu Czytania dla Uczniów Wrocławskich Szkół Podstawowych na Platformie Teams w trzech kategoriach: klasy 2-3, 4-6 oraz 7-8.

W eliminacjach uczestniczył przedstawiciel klasy: 2a, 2b, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 4a, 4b, 4c, 4d, 5a, 5b,
5c, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 8a, 8c,8d i 8e wyłoniony w Klasowych Konkursach Pięknego Czytania.

Miło nam poinformować, że zwycięzcami szkolnych eliminacji zostali:

w kategorii klas 2-3 - Hanna Fox - 2a
w kategorii klas 4-6 - Klaudiusz Dziekan - 6b
w kategorii klas 7-8 - Natalia Polańczyk - klasa 7a

i to oni będą reprezentować naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym, który odbędzie się 30 listopada na Platformie Teams.

Swoje głosy oddali również uczniowie naszej szkoły i to oni zdecydowali, że nagrodę publiczności otrzymują:

Gabriela Chmielewska z klasy 3b, Szymon Michnowicz z klasy 4c i Natalia Polańczyk z klasy 7a.

19 listopada pani dyr. Monika Radziwon wręczyła dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom szkolnych eliminacji. Nagrody książkowe zostały ufundowane przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie Integracja, działające w naszej szkole. Dziękujemy bardzo smile.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a za Hanię, Klaudiusza i Natalię będziemy trzymać kciuki.