25 listopada to ulubiony dzień wszystkich dzieci, ponieważ w tym dniu na całym świecie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Nie jest to przypadkowa data, bo właśnie wtedy przypada rocznica powstania maskotki.

Każdy się z nami zgodzi, że Pluszowy Miś to najmilsza zabawka i niezastąpiona przytulanka. Udowodnione jest, że Pluszowy Miś
poprawia humor, jest wiernym przyjacielem i towarzyszem podróży. Nic dziwnego, że pluszowe misie z dzieciństwa często towarzyszą również dorosły.

Tego dnia do naszej szkoły, oprócz dzieci, przyszły małe i duże pluszowe misie. Spotkaliśmy się w bezpiecznych warunkach na sali gimnastycznej i fantastycznie spędziliśmy czas. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się dlaczego obchodzimy Święto Pluszowego
Misia właśnie w tym dniu oraz w jakich okolicznościach powstała maskotka Teddy Bear.

Ale oczywiście były również wesołe pląsy, zabawy, piosenki oraz tort i najserdeczniejsze życzenia dla Misia. Najwięcej emocji było podczas klasowego rysowania misia. Powstały przepiękne prace, dlatego wszyscy otrzymali z rąk pani dyrektor Moniki Radziwon słodkie 'małe co nieco' ufundowane przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie Integracja działające przy naszej szkole.

Zapraszamy do obejrzenia Misiowej galerii
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Ten dzień był pełen uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że wielkie Święto Misia zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas, bo mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nigdy nie przeminie!

,,Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.
Dziękujemy za wspólną zabawę smile