Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu Powered By GSpeech
Start

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/zs11/public_html/sp43.wroclaw.pl/modules/mod_s5_image_and_content_fader/mod_s5_image_and_content_fader.php on line 13
images/1.jpg

25 listopada to ulubiony dzień wszystkich dzieci, ponieważ w tym dniu na całym świecie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Nie jest to przypadkowa data, bo właśnie wtedy przypada rocznica powstania maskotki.

Każdy się z nami zgodzi, że Pluszowy Miś to najmilsza zabawka i niezastąpiona przytulanka. Udowodnione jest, że Pluszowy Miś
poprawia humor, jest wiernym przyjacielem i towarzyszem podróży. Nic dziwnego, że pluszowe misie z dzieciństwa często towarzyszą również dorosły.

Tego dnia do naszej szkoły, oprócz dzieci, przyszły małe i duże pluszowe misie. Spotkaliśmy się w bezpiecznych warunkach na sali gimnastycznej i fantastycznie spędziliśmy czas. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się dlaczego obchodzimy Święto Pluszowego
Misia właśnie w tym dniu oraz w jakich okolicznościach powstała maskotka Teddy Bear.

Ale oczywiście były również wesołe pląsy, zabawy, piosenki oraz tort i najserdeczniejsze życzenia dla Misia. Najwięcej emocji było podczas klasowego rysowania misia. Powstały przepiękne prace, dlatego wszyscy otrzymali z rąk pani dyrektor Moniki Radziwon słodkie 'małe co nieco' ufundowane przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie Integracja działające przy naszej szkole.

 

Zapraszamy do obejrzenia Misiowej galerii
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Ten dzień był pełen uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że wielkie Święto Misia zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas, bo mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nigdy nie przeminie!

,,Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.
Dziękujemy za wspólną zabawę smile

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech