Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu Powered By GSpeech
Start

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/zs11/public_html/sp43.wroclaw.pl/modules/mod_s5_image_and_content_fader/mod_s5_image_and_content_fader.php on line 13
images/1.jpg

21 kwietnia w gmachu głównym Muzeum Narodowego we Wrocławiu odbył się wernisaż zorganizowany przez Fundację ProCuro w ramach XV edycji projektu „ArtStacja – przystanek najmłodszej sztuki”.

W sali muzealnej wystawione zostały prace nadesłane do Fundacji w ramach konkursu: „Lekarz twoim przyjacielem, Ty dla niego znaczysz wiele. Badamy się, leczymy, a lekarza nie boimy”. Podczas tego uroczystego spotkania  organizatorki konkursu rozdały dyplomy oraz nagrody młodym artystom. Wśród nagrodzonych znalazły się także dwie uczennice naszej szkoły - Weronika Boguszewska z klasy 5b oraz Julia Marczewska z klasy 6c, którym bardzo serdecznie gratulujemy smile

Uroczystość rozdania nagród rozpoczęła swoim przemówieniem współorganizatorka konkursu Pani Alicja Dzik. Kilka ciepłych słów laureaci konkursu usłyszeli także od gościa honorowego - senator RP - Alicji Chybickiej, a dzięki połączeniu online gratulacje uczestnikom konkursu złożył Hubert Hurkacz, nasz znakomity tenisista. Dalszą część wernisażu uświetniły występy uczniów ze szkoły podstawowej w Tyńcu Małym.

Ta wspaniała uroczystość oraz możliwość obejrzenia własnej pracy wyeksponowanej w tak ważnym miejscu jak Muzeum Narodowe, zapadnie w pamięć naszym uczennicom na pewno na długo. Życzymy dziewczynkom dalszych sukcesów.

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech