Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu Powered By GSpeech
Start

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/zs11/public_html/sp43.wroclaw.pl/modules/mod_s5_image_and_content_fader/mod_s5_image_and_content_fader.php on line 13
images/1.jpg

W piatek, 10 czerwca, klasy 6a i 6b wybrały się na całodniową wycieczkę - spływ pontonowy przez Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy. Po krótkim przeszkoleniu wszyscy ubraliśmy kamizelki ochronne i gotowi byliśmy na nową przygodę.Z górnej przystani płynęliśmy dużymi, profesjonalnymi pontonami po malowniczo meandrującej Bystrzycy w większości przez gęste lasy i nieprzebyte łąki. Po zakończeniu spływu, na przystani Złotniki piknikowaliśmy i piekliśmy kiełbaski. Spędzilismy czas bardzo miło i aktywnie.

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech