Zgodnie z naszą szkolną tradycją spotkaliśmy się w czerwcu na Dniu Talentów. W tym roku, po długiej przerwie, uczestniczyliśmy osobiście w tym przedsięwzięciu!

Nauczyciele wybrali spośród uczniów tych, dla których nauka jest przyjemnością, którzy mają talent i potrafią go wykorzystać, którzy łączą pasję z ciężką pracą. Dzięki temu odnoszą sukcesy, czerpią z nich satysfakcję a także sprawiają, że inni cieszą się razem z nimi.

W bieżącym roku szkolnym laureatami z poszczególnych przedmiotów zostali:

1. Eryk Nejfert - j. polski
2. Eryk Nejfert – matematyka
3. Marcin Grociak – języki obce
4. Aleksander Zientalak – przedmioty przyrodnicze
5. Igor Kamforowski – informatyka
6. Antonina Kazimierowicz – przedmioty artystyczne
7. Piotr Kowalski i Anna Powietrzyńska – historia
8. Piotr Masłyk - wf

Podczas naszej uroczystości mogliśmy również podziwiać pokazy taneczne, gimnastyczne, muzyczne, prezentację Minecraft, prace plastyczne oraz techniczne naszych utalentowanych uczniów.

Fotorelacja z tego wydarzenia.