Już w najbliższy piątek (24 czerwca) pożegnamy rok szkolny 2021/22. Poniżej przedstawiamy harmonogram uroczystości zakończenia roku.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022:

- klasy 1-3: godz. 9:00
- klasy 4-7: godz. 10:30
- klasy 8, odbiór świadectw w klasach: godz. 8:30 (klasy ósme uroczyście rok szkolny pożegnają w czwartek, 23 czerwca, o godz. 16:30)

Wszystkie klasy oficjalnie rok szkolny zakończą na sali gimnastycznej. Na akademii może przebywać trójka klasowa (rodzice), w celu upamiętnienia wydarzenia. Wszyscy rodzice mogą uczestniczyć w zakończeniu roku w salach lekcyjnych (po akademii).