COVID-19 - AKTUALNOŚCI
images/1.jpg

W związku z możliwością organizowania konsultacji dla uczniów oraz uruchomienia zajęć edukacji wczesnoszkolnej, wchodzą w życie nowe procedury i wytyczne dotyczące bezpieczeństwa tych zajęć. Wszystkie adekwatne rozporządzenia, procedury oraz ankiety, oświadczenia i zgody, które będą musieli podpisać opiekunowie dzieci, które przyjdą w tym czasie do naszej szkoły - poniżej. To bardzo ważne, aby zapoznać się ze wszystkimi dokumentami. Dziękujemy!

 

Zarządzenie dotyczące organizowania konsultacji dla uczniów

Zarządzenie wraz z procedurami

Ankieta

Oświadczenie

Zgoda na pomiar temperatury

 

Zarządzenie dotyczące uruchomienia zajęć edukacji wczesnoszkolnej

Zarządzenie wraz z procedurami

Ankieta

Oświadczenie

Karta zapisu do świetlicy

Zgoda na pomiar temperatury