ODDZIAŁ SPORTOWY 2020/21

Serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich do wzięcia udziału w rekrutacji do klasy sportowej. Od przyszłego roku szkolnego - 2020/21 - otwieramy w naszej szkole oddział sportowy - klasę o profilu lekkoatletyczno-koszykarskim. Wszystkie szczegóły na plakatach poniżej a także w dokumentach:

UWAGA, UWAGA!

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie naszego kraju zmianie uległ harmonogram rekrutacji do klasy sportowej.

Przedstawiamy Państwu nowy terminarz rekrutacji.

Polecamy także zapoznać się z procedurą przebiegu testu sprawnościowego (w związku z zagrożeniem epidemiologicznym).

Prosimy również o zapoznanie się z Zarządzeniem Dyrektora Szkoły, dotyczącym organizowania konsultacji dla uczniów, i wypełnienie następujących załączników do zarządzenia: załącznik nr 1 – ankieta, załącznik nr 2 – oświadczenie, załącznik nr 5 – zgoda na pomiar temperatury. Prosimy przynieść podpisane dokumenty na sprawdzian predyspozycji fizycznych w dniu przeprowadzenia testu.

Dziękujemy!