Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Specjaliści szkolni udzielają pomocy psychologiczno-pedagogicznej wszystkim osobom potrzebującym, w formie dostosowanej do potrzeb.

Dyżur telefoniczny od poniedziałku do piątku, zgodnie z obowiązującym grafikiem, pełnią pedagodzy i psychologowie szkolni.

Pedagodzy szkolni: Renata Pawłowska, Marta Gągorowska, Karolina Kowalska

(71) 798 68 87 wew.140

Psycholodzy szkolni: Paulina Kowalczyk, Martyna Borowiec-Dengusik (gabinet 111)

(71) 798 68 87 wew. 143

Psycholog szkolny: Marta Wszołek (gabinet 109)

(71) 798 68 87 wew. 142

Zapraszamy do kontaktu poprzez dziennik elektroniczny Librus – można wysłać wiadomości bezpośrednio do pedagogów i psychologów.

• Renata Pawłowska, Marta Gągorowska
  • Marta Wszołek, Paulina Kowalczyk, Martyna Borowiec-Dengusik

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Informujemy także, że dodatkowego wsparcia udziela Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 we Wrocławiu, która funkcjonuje w trybie stacjonarnym.
Specjaliści Poradni są do Państwa dyspozycji codziennie i udzielają wsparcia i pomocy psychologiczno–pedagogicznej - numery telefonów TUTAJ
Ponadto do Państwa dyspozycji jest skrzynka mailowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , przez którą codziennie można kontaktować się ze specjalistami Poradni i uzyskać potrzebną pomoc.

Na terenie naszego miasta istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychiatrycznego - szczegóły TUTAJ.