Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu Powered By GSpeech
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/zs11/public_html/sp43.wroclaw.pl/modules/mod_s5_image_and_content_fader/mod_s5_image_and_content_fader.php on line 13
images/1.jpg

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

 

Specjaliści szkolni udzielają pomocy psychologiczno-pedagogicznej wszystkim osobom potrzebującym, w formie dostosowanej do potrzeb.

 

Dyżur telefoniczny od poniedziałku do piątku, zgodnie z obowiązującym grafikiem, pełnią pedagodzy i psychologowie szkolni.

 

Pedagodzy szkolni: Renata Pawłowska, Marta Gągorowska, Karolina Kowalska

(71) 798 68 87 wew.140

 

Psycholodzy szkolni: Paulina Kowalczyk, Martyna Borowiec-Dengusik (gabinet 111)

(71) 798 68 87 wew. 143

 

Psycholog szkolny: Marta Wszołek (gabinet 109)

(71) 798 68 87 wew. 142

 

Zapraszamy do kontaktu poprzez dziennik elektroniczny Librus – można wysłać wiadomości bezpośrednio do pedagogów i psychologów.

 

  • Renata Pawłowska, Marta Gągorowska
  • Marta Wszołek, Paulina Kowalczyk, Martyna Borowiec-Dengusik

 

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

 

 

 

Informujemy także, że dodatkowego wsparcia udziela Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 we Wrocławiu, która funkcjonuje w trybie stacjonarnym.
Specjaliści Poradni są do Państwa dyspozycji codziennie i udzielają wsparcia i pomocy psychologiczno–pedagogicznej - numery telefonów TUTAJ
Ponadto do Państwa dyspozycji jest skrzynka mailowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , przez którą codziennie można kontaktować się ze specjalistami Poradni i uzyskać potrzebną pomoc.

 

Na terenie naszego miasta istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychiatrycznego - szczegóły TUTAJ.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech