Drodzy Rodzice

Rodzice z wybranych przez Państwa trójek klasowych tworzą Radę Rodziców. Rada ma za zadanie brać udział w życiu szkoły tak, aby podnosić komfort nauki naszych dzieci, ułatwiać ich integrację, rozwój zainteresowań oraz wpływać na poprawę bezpieczeństwa w szkole. Do realizacji tych zadań niezbędne jest zaangażowanie osobiste rodziców oraz środki zebrane na funduszu Rady Rodziców.

Fundusz Rady Rodziców przeznaczany jest między innymi na:

• Mikołajki szkolne, zabawy noworoczno-karnawałowe dla wszystkich oddziałów klasowych.
  • Pomoc przy organizacji Dnia Dziecka, Dnia Laureata, Dnia Wiosny, Dnia Sportu, zakończenia roku szkolnego - zakup nagród i dyplomów.
  • Dofinansowanie konkursów.
  • Zakupy materiałów do piśmiennych sprawdzianów.
  • Dofinansowanie zakupu komputerów umożliwiających prowadzenie zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych.
  • Dofinansowanie zakupu pomocy dydaktycznych umożliwiających rozwój bazy dydaktycznej szkoły.
  • Zakup sprzętu sportowego.
  • Dofinansowanie zakupu podręczników dla osób w szczególnie trudnej sytuacji materialnej.
  • Dofinansowanie obiadów dzieciom w trudnej sytuacji materialnej.
  • Realizację innych działań mających wpływ na podniesienie efektywności i atrakcyjności procesu nauczania i wychowania.

Rada Rodziców pragnie zachęcić wszystkich Rodziców Dzieci naszej szkoły do współpracy.

Wszystkich nas powinien łączyć wspólny cel:  "Aby szkoła, do której uczęszczają nasze dzieci była jeszcze piękniejsza, profesjonalnie wyposażona i aby oprócz zajęć dydaktycznych odbywały się w niej uroczystości oraz zabawy sprzyjające integracji".

Składka w roku szkolnym 2019/2020 na Radę Rodziców – wpłata dobrowolna – wynosi min. 30 zł od rodziny. Z pieniędzy tych będą korzystać pośrednio lub bezpośrednio nasze dzieci, czy przez udział w imprezach, otrzymywanie nagród, czy przez ulepszenie wyposażenia naszej szkoły. Każdy grosz się liczy.

Wpłaty prosimy dokonywać do końca października 2019 r. bezpośrednio do „trójek klasowych”, na konto RR, którego numer podany jest poniżej oraz w gablocie przy wejściu do szkoły, lub w inny sposób ustalony indywidualnie w klasach. Przy dokonywaniu wpłat prosimy o wyraźne zaznaczenie klasy dziecka.

Brak wpłat spowoduje brak udziału klasy w podziale tych funduszy oraz ograniczenie i spadek atrakcyjności imprez szkolnych.

Nr konta Rady Rodziców, na które można dokonywać wpłat:

08 1240 1994 1111 0000 2429 2764

w tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Środki zebrane z wpłat rodziców tworzą fundusz Rady Rodziców i są później rozdysponowywane na potrzeby dzieci naszej szkoły. Prezydium Rady Rodziców gorąco zaprasza wszystkich chętnych do zaangażowania się w działania Rady Rodziców, a co za tym idzie w realizację zadań mających na celu podnoszenie komfortu nauki wszystkich dzieci uczęszczających do naszej szkoły, rozpowszechnianie idei integracji, umożliwianie uczniom rozwoju ich zainteresowań a także wpływania na poprawę bezpieczeństwa w szkole lub po prostu uczestniczenia w podejmowaniu decyzji, na co wydawane są zebrane pieniądze.

Pytania, propozycje, chęć współpracy prosimy zgłaszać na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD ZARZĄDU RADY RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Przewodniczący: Konrad Łuszczyński