Specjaliści

W klasach integracyjnych zajęcia prowadzą: nauczyciel dydaktyk oraz pedagog specjalny (nauczyciel wspomagający). Nazwiska wszystkich nauczycieli pracujących w naszej szkole znajdziesz TUTAJ. Proces nauczania i wychowania wspomagają:

pedagodzy szkolni: Renata Pawłowska, Marta Gągorowska, Monika Libera-Pierścińska

psycholodzy: Katarzyna Adamiak, Magdalena Szymoniak, Katarzyna Badowska

Pedagodzy szkolni i psycholodzy mają popołudniowe dyżury przeznaczone na konsultacje dla rodziców (szczegółowy grafik TUTAJ).

Konsultacje psychologów szkolnych z rodzicami odbywają się po wcześniejszym telefonicznym lub osobistym umówieniu się.

logopedzi: Agnieszka Boduch, Iwona Szeloch, Agnieszka Latowska

gimnastyka korekcyjna: Małgorzata Kuczyńska