Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu Powered By GSpeech
Stołówka

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/zs11/public_html/sp43.wroclaw.pl/modules/mod_s5_image_and_content_fader/mod_s5_image_and_content_fader.php on line 13
images/1.jpg

Uwaga, Rodzice!

Stołówka szkolna otrzymała wyróżnienie w konkursie „Zdrowe żywienie w przedszkolu i szkole - Dobre praktyki” w ramach projektu „Nasze marzenie –zdrowe jedzenie". Projekt przebiegał pod patronatem Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego oraz Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta. Otrzymaliśmy dyplom oraz nagrodę w postaci gry edukacyjnej dla dzieci w świetlicy.

Stołówka przygotowująca posiłki dla uczniów naszej szkoły otrzymała certyfikat : „STOŁÓWKA Z CERTYFIKATEM ZDROWEGO I RACJONALNEGO ŻYWIENIA". Wyróżnieniom tym patronuje Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i Miasto Wrocław we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym i Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Zgodnie z pismem z 22.08. 2016 r. z ZOJM Wrocław, informujemy, że od 1 września 2016 r., aplikacja komputerowa służąca do ewidencji opłat za żywienie w Szkole Podstawowej nr 43 będzie automatycznie naliczała odsetki od nieterminowych wpłat za obiady.

Bardzo prosimy o dokonywanie terminowych wpłat do 10. dnia każdego miesiąca.

Informacje dla wpłacających należności za obiady TUTAJ.

  

OPŁATA ZA OBIADY W MAJU

17 dni x 7 zł → 119 zł

 

OPŁATA ZA OBIADY W CZERWCU

16 dni x 7 zł → 112 zł

 

Szanowni Rodzice.

Od dnia 1 marca 2014 r. weszły w życie nowe zasady opłat za obiady szkolne (nie płacimy gotówką u intendenta szkolnego).

Nowa forma opłat obowiązuje w oparciu o porozumienie pomiędzy Zarządem Obsługi Jednostek Miejskich a Departamentem Edukacji i jest zalecana przez Wydział Kontroli Urzędu Miasta Wrocławia.

Podstawą korzystania z posiłków jest podpisanie „Umowy o korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej”, a następnie dokonanie opłaty poprzez przelew na rachunek bankowy szkoły lub wpłatę na poczcie lub w Kasie Zarządu Obsługi Jednostek Miejskich (ZOJM) we Wrocławiu przy ul. Namysłowskiej 8 (wszelkie dane znajdują się w umowie).

Wpłat bez prowizji można dokonać we wszystkich oddziałach banku PKO BP, w punktach obsługi bankowej (zlokalizowanych w kasach Urzędu Miasta) oraz w kasach ZOJM.

Umowa o korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej jest dostępna na dyżurce szkolnej oraz w pliku .pdf:

- dla uczniów oddziału przedszkolnego (zerówka): TUTAJ
- dla uczniów z klas 1-8: TUTAJ   

Należy wypełnić dwa egzemplarze umowy (jeden dla szkoły, jeden dla rodzica) i zostawić oba u intendenta szkolnego w celu podpisania umowy przez dyrektora szkoły.

Adres e-mail do intendenta szkolnego: ebekier0907wroclawskaedukacja.pl

Prosimy, aby przelewać opłatę za dany miesiąc z datą tego miesiąca.

Informujemy, że wpłat bez prowizji można dokonywać (oprócz kas ZOJM), także we wszystkich oddziałach Banku PKO BP oraz w Punktach Obsługi Bankowej tzw. POB zlokalizowanych w kasach UM (ul. G. Zapolskiej 2/4, ul. Nowy Targ 1-8, ul. Kotlarska 41, ul. Kromera 44). Wykaz placówek bankowych znajdziecie Państwo TUTAJ

Stołówka szkolna jest czynna codziennie od 1135 do 1400. Obiady kosztują 7 zł. Stołówka wydaje dwudaniowe, gotowane na miejscu obiady.

Panie kucharki pracują stosując reguły systemu HACCP oraz GHP - dobrej praktyki higienicznej i GMP - dobrej praktyki produkcyjnej. Zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, dzieci dostają do obiadów rożne owoce, jogurty i kompoty.

Panie pracujące w naszej szkolnej stołówce uczestniczą w szkoleniach dotyczących prozdrowotnego żywienia i warsztatach kulinarnych, aby dogadzać podniebieniom małych i dużych konsumentów.

Nasza szkoła należy do sieci Szkół Promujących Zdrowie. W związku z tym od października do maja dzieci z klas 1-3 otrzymują mleko, warzywa, soki i owoce. Udział w akcjach prozdrowotnych jest bezpłatny, lecz wymagana jest zgoda rodziców.

Oba przedsięwzięcia są współfinansowane przez Unię Europejską.

Pracownicy bloku żywieniowego życzą wszystkim konsumentom – SMACZNEGO.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech