Świetlica

Opieka w świetlicy realizowana jest w godz. 630 - 1700.

Karta zapisu do świetlicy szkolnej [PDF]

Regulamin świetlicy [PDF]

Kochane Świetliczaki!

Mimo kolejnego zamknięcia szkół i powrotu do nauki zdalnej - gorąco zachęcamy Was do trzymania się razem!
Nasze panie będą z Wami w stałym kontakcie, gotowe służyć pomocą w nauce. Na wszelkie dostępne sposoby będą wspierać Was w rozwoju. Nie traćcie hartu ducha, nie traćcie wiary w lepsze jutro. Jesteśmy z Wami i dla Was. wink

W świetlicy dzieci mogą odpocząć, oczekiwać na zajęcia dodatkowe, zjeść gorący posiłek w stołówce szkolnej, odrobić lekcje pod nadzorem i z pomocą wychowawców.

Uzupełniając ofertę edukacyjną szkoły, świetlica proponuje dzieciom rozwijanie zainteresowań i umiejętności poprzez szeroki wachlarz zajęć plastycznych, muzycznych i ruchowych. Ważne miejsce w działaniach wychowawczych zajmują zagadnienia związane z kultywowaniem tradycji i zwyczajów ludowych oraz patriotyzmem. Rozwijanie sprawności społecznych realizowane jest poprzez zajęcia integracyjne z elementami psychoedukacji i socjoterapii, gry i zabawy przeciwdziałające agresji oraz ćwiczenia relaksacyjne.

Stałą imprezą świetlicy szkolnej jest pasowanie wychowanka na „Świetlika”, symbolizującego światełko niesienia pomocy drugiemu koledze, szczególnie niepełnosprawnemu.

W świetlicy szkolnej pracują następujący nauczyciele:

• Hanna Sawicka
  • Joanna Agacka